ŽIVĚ: 26. a 27.6. CDI Brno, 27.6. dostihy Chuchle, skoky MJP Martinice
reklama 11D

reklama

CSI Vilamoura: Anna Marie Vítek opět zvítězila v sobotní stodvacítce

 22.02.2020 17:35 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Další vítězství si připsala při mezinárodních závodech v Portugalsku dětská reprezentantka Anna Marie Vítek, tentokrát v sobotu 22. února ve dvoufázové stodvacítce. Bezchybně dojela i s druhým koněm a čistý parkur předvedla také sestra Kristina.

reklama 12B

Již třetím týdnem pokračuje mezinárodní skokový maraton v portugalském městě Vilamoura, kterého se účastní rovněž sestry Anna Marie a Kristina Vítek. Oběma děvčatům se v Portugalsku daří.
 
V sobotu 22. února se podařilo mladší ze sester, Anně Marii, opět zvítězit, tentokrát ve dvoufázové stodvacítce v sedle desetileté klisny Mama Mia Picobello Z a bezchybně na osmé příčce dokončila rovněž s koněm Lvs Shelby. Čistý výkon na tomto parkuru předvedla rovněž Kristina s jedenáctiletým Lamborghini.
 
Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Foto archiv jezdkyň


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace