reklama 11C

reklama

CSI Vilamoura: Mladičká Anna Maria Vítek vyhrála páteční stodvacítku

 21.02.2020 19:02 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Už třetí týden se české dětské reprezentantky, sestry Anna Marie a Kristina Vítek účastní mezinárodních skokových závodů v portugalském městě Vilamoura a pravidelně jsou dekorovány. V pátek 21. února se v závěru dne dařilo především mladší ze sester.

reklama 12D
V pátek 21. února pokračovaly již v třetím týdnu mezinárodní skokové závody v portugalském městě Vilamoura, kde se v roce 2020 koná mistrovství Evropy dětí, juniorů a mladých jezdců. Na místě jsou od začátku také dětské reprezentantky Anna Marie a Kristina Vítek a po celou dobu se jim daří.
 
Na předních místech se obě děvčata umístila již v soutěži do 110 centimetrů, jíž se účastnilo bezmála sedm desítek startovních dvojic. Anna Marie obsadila s valachem Mateo Di Belle třetí příčku, Kristina s hřebcem Kamirez Van Orchid's místo čtvrté.
 
Stodvacítka byla ještě početnější - nahlášena byla stovka startujících. I přesto se podařilo mladičké Anně Marii s klisnou Mama Mia Picobella Z dosáhnout bezchybné jízdy v nejrychlejším čase a se svou druhou klisnou Lvs Shelby byla pátá. Bezchybně dojela také sestra Kristina a valach Unex Cognac IV, a to jako osmnáctí nejlepší.
 
Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Ilustrační foto archiv jezdkyň


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace