reklama 11D

Do páteční GCL nastoupí Devos a Kellnerová. Na úvod šla stočtyřicítku

 29.04.2022 08:45 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Ve čtvrtek 28. dubna odstartovaly v Mexico City již třetí letošní závody pod hlavičkou Global Champions. Česká reprezentantka Anna Kellnerová s klisnou Catch Me If You Can Old absolvovala první den takzvaně na zahřátí stočtyřicítku na čas.

reklama 12C
 
Anna Kellnerová v sedle čtrnáctileté klisny Catch Me If You Can Old dokončila čtvrteční parkur do 140 centimetrů v Mexico City bez chyb na překážkách, pouze s tříbodovou penalizací za překročení stanoveného času. 
 
V pátek od 23:00 hodin středoevropského letního času se pojede první část dvoukolové Global Champions League, do níž Prague Lions nastoupí hned jako první. Nejprve odstartuje Pieter Devos na dvanáctiletém valachovi Kannabis van de Bucxtale a po něm již zmíněná česká dvojice. 
 

Psali jsme: Global Champions v Mexiku. Dorazí tam osm jezdců z TOP10 i Kellnerová

 
Třetí z Pražských lvů Niels Bruynseels není na startovní listině ani v části pro jednotlivce. Se svojí stájovou jedničkou Deluxem van T & L se představí již v předcházející soutěži CSI5* do 145 centimetrů. 
 
Foto: David Horváth / CET


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.czinternetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE