reklama 11C

reklama

Děti a junioři budou v Chuchli bojovat o medaile v parkurovém skákání

 04.08.2020 16:10 | AUTOR

ikonka

Ve dnech 6. až 9. srpna pokračuje parkurová sezona v Chuchle Areně Praha další významnou akcí. Moderní multifunkční areál koňských sportů přivítá poprvé ve své historii mistrovství České republiky dětí a juniorů. Dorazí 235 koní a 151 jezdců.

reklama 12B
 
O mistrovské tituly, medaile a poháry se bude od 6. do 9. srpna bojovat v Chuchle Areně Praha celkem v pěti kategoriích. Jednotlivce, rozdělené na děti (12 až 14 let), mladší juniory (14 až 16 let) a starší juniory (17 až 18 let) čekají v průběhu pátku až neděle tříkolové soutěže. 
 
Družstva dětí a juniorů před sebou mají dvoukolové soutěže, které se uskuteční v pátek a v sobotu. Čtvrtek je vyhrazen zahajovacím tréninkům, od pátku se již závodí. Soutěže začínají vždy ráno v 8:00 hodin a budou trvat do odpoledne či podvečera. 
 
Autorem kurzů parkurů bude mezinárodní stavitel FEI level 3 Marc Debaere z Belgie. Slavnostní nástup ekip proběhne po skončení pátečních soutěžních kol. Sobotní večer, kdy již budou známí vítězové soutěží družstev, je vyhrazen pro tradiční „Party mistrů“.
 
Velice pestrý program je připraven také pro diváky, kteří mají po všechny dny vstup zdarma (psi mají vstup povolen, ale pouze na vodítku). V sobotu a v neděli budou pro děti k dispozici skákací hrady a za příznivého počasí se nejmenší návštěvníci mohou zdarma svézt na ponících. Dalšími doprovodnými lákadly víkendových dnů bezesporu budou populární water zorbing (od 10:00 do 16:00) a stánek s dočasným tetováním (od 12:00 do 16:00 hodin). Publikum se může těšit také na ukázky dvou dalších sportů: v sobotu kolem poledne (v přestávkách mezi prvními parkurovými soutěžemi) to bude dog dancing, v neděli v podobném čase pak králičí hop. 
 
Prodejní stánky v shopping zóně představí firmy Equiservis, Libich, Tucci, Horse Spirit a Cool Horse. Celý program doplní prezentace vozů značek Land Rover a Jaguar, přičemž k vidění bude také zcela nový model Land Rover Defender v předvedení autosalonu Dajbych. Občerstvení je zajištěno ve foodtrucku přímo u kolbiště, kde budou dále stánky se sladkostmi, Aperolem či trdelníky, případně v restauraci v dostihové tribuně.
 
Zdroj: Tisková informace TMM


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace