reklama 11C

reklama

O vstupenky na CSIO3* Prague Cup je zájem. Tahákem jsou pátek i neděle

 02.08.2020 15:00 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Omezená kapacita 1000 lidí na den znamená pro fanoušky parkurového skákání, že pokud chtějí vidět průběh CSIO3* Prague Cupu v Chuchli na vlastní oči, neměli by dlouho váhat s koupí vstupenek. V internetovém prodeji je zájem zejména o pátek a neděli.

reklama 12D
 
Mezinárodní parkurové závody CSIO3* Prague Cup se uskuteční ve dnech 20. až 23. srpna. Čtyři týdny před startem tohoto domácího vrcholu sezony, byl spuštěn prodej vstupenek a hned první den se jich prodalo několik stovek.
 
Na pátek, kdy se koná týmový FEI Nations Cup™, i v neděli, která bude ve znamení Grand Prix, se během prvních dnů prodala více jak čtvrtina vstupenek. Organizátoři předpokládají, že právě na tyto dva nejzajímavější dny by měla být nastavená kapacita Chuchle Areny Praha vyčerpána v předstihu. 
 
„Zájemcům o vstupenky určitě doporučujeme využít prodej na internetu, neboť by se mohlo stát, že na místě již nebudou k dostání. Pevně doufáme, že se zaplní kapacita na všechny čtyři dny. I ve čtvrtek a v sobotu totiž bude opravdu velmi zajímavý program, který vždy vyvrcholí soutěžemi tzv. Diamond Tour s překážkami vysokými až do 150 centimetrů. To je téměř stejná náročnost, jako v případě Poháru národů a Velké ceny,“ říká Jan Andrlík z Czech Equestrian Teamu, jenž závody pořádá. 
 
Podrobnosti o programu i odkaz na internetový prodej vstupenek najdete na adrese www.csiopraha.cz.


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace