reklama 11A

reklama

Equiservis nabízí unikátní službu v rámci MČR v Chuchle Arena Praha

 31.07.2020 17:50 | AUTOR

ikonka

/PR článek/ Budete na mistrovství České republiky dětí a juniorů v Chuchli a rádi byste volnou chvíli využili zhlédnutím novinek z oblasti jezdeckého sportu? Společnost Equiservis připravila pro tuto událost ve dnech 6. až 9. srpna unikátní službu.

reklama 12A

Pro skokové mistrovství České republiky dětí a juniorů 2020, které se koná již příští víkend od 6. do 9. srpna 2020 v Chuchle Areně Praha, připravila společnost Equiservis unikátní službu zdarma EQS Shuttle! 
 
Pro všechny zájemce, kteří přijeli z daleka, a chtěli by se podívat do Equiservis prodejny v Rudné, bude od čtvrtka do soboty mezi kolbištěm a prodejnou Equiservis Rudná jezdit zdarma EQS Shuttle. V plánu je, v případě zájmu, odvoz z Chuchle do Rudné a za dvě hodiny cesta zpět do Chuchle. Přesný harmonogram jízd a bližší informace se dozvíte v Equiservis pojízdné prodejně, kterou najdete v areálu Chuchle Arena Praha.
 

Odreagujte se a užijte si nákupy v největší prodejně jezdeckých potřeb v České republice.

 

Po celou dobu konání mistrovství České republiky bude v Chuchli samozřejmě Equiservis pojízdná prodejna, která Vám přiveze vše, co budete potřebovat. Stačí zavolat nebo napsat.
 
Stejně jako v předchozích letech je i letos firma Equiservis hrdým partnerem mistrovství České republiky dětí a juniorů ve skocích. Jako památku na MČR 2020 daruje všem účastníkům vyšitou podsedlovou dečku Eskadron s logem mistrovství. 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace