reklama 11B

reklama

Český tým úspěšný při CSIO3*Prague Cup: olympijská kvalifikace splněna

 21.08.2020 21:27 | AUTOR |
NEPŘEHLÉDNĚTE

ikonka

Páteční Pohár národů, jako jeden z vrcholů CSIO3* Prague Cup, byl zároveň kvalifikační soutěží na olympijské hry. Češi doufali nejen v co nejlepší výsledek v týmové soutěži, ale také ve splnění kvalifikace. Ta se nakonec podařila všem členům týmu.

reklama 12A

Pro splnění minimálních požadavků pro účast na olympijských hrách potřebovaly jednotlivé dvojice (jezdec a kůň) dokončit první kolo Poháru národů maximálně s jednou chybou, případně druhé kolo bez trestných bodů. K velké radosti se to všem členům českého týmu podařilo hned v prvním kole. 
 
Kamil Papoušek s Warnessem dokončil pouze s jedním trestným bodem za překročený čas, Anna Kellnerová s klisnou Catch Me If You Can Old absolvovala s jednou chybou na předposledním skoku a Aleš Opatrný s Gentlemenem vh Veldhof i Ondřej Zvára s Cento Lanem dokončili bez trestných bodů. 
 
Celý český tým tak splnil hlavní cíl, navíc postoupili do druhého kola, a nakonec obsadili v silné konkurenci pěkné páté místo. Podívejte se na videozáznam briefingu s členy družstva České republiky!
 
Kompletní výsledky najdete na adrese www.csiopraha.cz
 K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace