reklama 11B

reklama

Během čtvrtka dvě české hymny při CSIO Prague Cup. Druhá pro Řezníčka

 20.08.2020 20:32 | AUTOR

ikonka

Český reprezentant Martin Řezníček se postaral o druhé české vítězství při CSIO3* Prague Cup. Na závěr čtvrtečního dne nenašel přemožitele v sedle jedenáctileté klisny Clintin, a to v soutěži dvoufázového skákání jedoucí se jako cena Radiožurnálu.

reklama 12B

 
Na závěr úvodního závodního dne CSIO3* Prague Cup bylo možné v areálu Chuchle Areny Praha slyšet podruhé českou hymnu. Zajistil ji Martin Řezníček, který dokončil s klisnou Clintin druhou fázi v čase 25,95 vteřiny a se slušným náskokem téměř vteřiny zvítězil. 
 
Druhé místo obsadil Egypťan Mohamed Talaat s klisnou Tabea 20, který potřeboval k překonání druhé fáze 26,78 vteřiny. Elitní trio uzavřela německá jezdkyně Pheline Ahlmann s Ekatharinou. Jejich čas druhé fáze se zastavil na hodnotě 27,93 vteřiny.
 
V elitní desítce skončily ještě další tři české dvojice. Šesté místo získal Kamil Papoušek s valachem Great Feeling, devátá pozice patřila Ondřeji Zvárovi s hřebcem Commaroon Z a z desáté příčky se mohla radovat Anna Kellnerová s klisnou Valencia V Z. 
 
Kompletní výsledky a další informace najdete na adrese www.csiopraha.cz. Sledujte také live stream z průběhu celého mítinku CSIO3* Prague Cup 2020.
 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace