reklama 11C

reklama

Čtvrteční vrchol na CSIO3* Prague Cup pro Bologniho. Štětina bezchybný

 20.08.2020 18:23 | AUTOR

ikonka

Italský jezdec Filippo Marco Bologni startoval s jedenáctiletým hřebcem Diplomatem hned z kraje soutěže Trophy V TEAM PRAGUE při CSIO Prague Cup. Jeho bezchybný výkon a čas 59,27 vteřiny nakonec nikdo nepřekonal. Rychlejší Ir Howley jednou chyboval.

reklama 12A

 
Třetí soutěž čtvrtečního dne CSIO3* Prague Cup byla opět velmi početná a parkur Diamond Tour absolvovalo bezmála sto dvojic. 
 
Se soutěží jedoucí se na čas si nejlépe poradil Filippo Marco Bologni s Diplomatem. Jezdec sahal po velmi dobrém umístění i se svým druhým koněm, s hřebcem Quidich de la Chavee však inkasoval 4 trestné body za chybu na posledním skoku. Jedno shození si připsal i zcela nejrychlejší jezdec soutěže, Ir Richard Howley s valachem Arlo de Blondel. Jako jediný dokončil v čase pod 58 vteřin. 
 
Irové se však přesto radovali. Jiný irský zástupce totiž obsadil druhé místo, a to Bertram Allen s valachem Pacimo Amiro. K překonání parkuru potřebovali 60,48 vteřiny. Jen o sedm setin pomalejší jízda znamenala třetí příčku pro Slovince Urha Baumana s valachem Larisal. 
 
Na startu jsme měli také několik českých zástupců. Jediný bezchybný výsledek se z nich podařil Janu Štětinovi s hřebcem Gylordem, kteří skončili čtrnáctí. 
 
Kompletní výsledky a další informace najdete na adrese www.csiopraha.cz. Sledujte také live stream z průběhu celého mítinku CSIO3* Prague Cup 2020.
 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace