reklama 11B


Zpravodajský web JEZDCI.CZ spouští nový vizuál

 03.11.2017 13:06 | AUTOR

ikonka

Před nedávnem zpravodajský web JEZDCI CZ oslavil 7. výročí od spuštění. Ti, kteří jej sledují pravidelně, vědí, že již několikrát prošel modernizací. Nyní nastává doposud největší změna. Od soboty přecházíme na plně responzivní vizuál stránek!

reklama 12A
 
Ať na adresu JEZDCI.CZ kliknete z kteréhokoliv zařízení, vždy se vám bude web zobrazovat tak, aby procházení stránek a sledování obsahu bylo maximálně uživatelsky komfortní a přehledné. 
 
Vizuálem se přiblíží k zatím nejnovějšímu projektu společnosti EQUINET s.r.o., kterým je JEZDECKÁ INZERCE CZ. Takže pokud se vám líbí tyto stránky, zajisté uvítáte změnu na portálu JEZDCI.CZ.
 
Stranou dlouho nezůstane ani internetová televize EQUITV.CZ, která by stejnou modernizací a omlazením měla projít do konce roku 2017!
 
V souvislosti se spuštěním nového vzhledu stránek může dojít v noci z pátku 3. na sobotu 4. listopadu – zhruba od 00.00 do 02.00 hodin – ke krátkodobému výpadku stránek. Děkujeme za pochopení a doufáme, že po uvedených změnách se na naše stránky budete vracet ještě častěji, než do teď! 


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

• sobota 25. ledna od 18.00 hodin v Národním domě na Vinohradech v Praze

www.jezdeckygalavecer.cz

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZDE

 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace