reklama 11D


Rok 2015 byl pro Jezdci.cz a EquiTV.cz rekordní

 31.12.2015 09:30 | AUTOR

Tak se nám rok 2015 dostal až na svůj konec, a to je vhodná příležitost se poohlédnout, co za námi během uplynulých 365 dnů zůstalo. V redakci Jezdci.cz a EquiTV.cz se rozhodně nemáme za co stydět, neboť jsme díky vám trhali rekordy ve sledovanosti!

reklama 12D

 
Neskromně musíme konstatovat, že jsme pro to také udělali maximum! Jen na Jezdci.cz jsme pro vás publikovali cca 2850 článků, reportáži či jiných redakčních příspěvků a 600 záznamů závodů (oficiálních i neoficiálních) s rozpisy, startovními a výsledkovými listinami. EquiTV.cz pro změnu přinesla více jak 150 vlastních video reportáží a další stovky videí prostřednictvím YouTube kanálu EquiTV
 
I díky tomu jsme zaznamenali v roce 2015 na našich dvou hlavních webech skoro jeden a čtvrt milionu návštěv od více jak 250 tisíc uživatelů, kteří si prohlédli bezmála tři a půl milionu stránek!
 
V roce 2016 rozhodně nehodláme spát na vavřínech a již v lednu pro vás připravujeme rozšíření portálu Jezdci.cz o novou sekci. O co se bude jednat, to vám zatím neprozradíme, ale jistě se máte na co těšit!
 
Celý tým redakcí Jezdci.cz a EquiTV.cz vám tímto děkuje za vaši přízeň a přeje úspěšný vstup do roku 2016!


reklama 13D

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace