reklama 11D

Živě: Sledujte mistrovství ČR chladnokrevných koní 2022 v Kolesech

 30.09.2022 19:40 | AUTOR: Josef Malinovský |
ŽIVĚ

ikonka

Ve dnech 1. a 2. října probíhá v Kolesech u Kladrub nad Labem mistrovství České republiky v kompletní soutěži chladnokrevných koní pro kategorie jednospřeží a dvojspřeží. Jeho průběh můžete sledovat živě prostřednictvím internetové televize EquiTV.

reklama 12B
 
 
Mistrovství České republiky v kompletní soutěži chladnokrevných koní se skládá z vozatajského parkuru, ovladatelnosti v kládě a těžkého tahu. 
 
V sobotu se zároveň koná samostatný šampionát v ovladatelnosti s kládou a v těžkém tahu jednospřeží. V neděli se diváci mohou těšit nejprve na výstavu výkonných koní a následně na mistrovskou soutěž dvojspřeží.
 

ON-LINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE (KLIKNĚTE)

 

Předběžný program*:

SOBOTA 1. 10. 2022

⏰ 08:45 hodin – začátek on-line přenosu na EquiTV.cz
⏰ 09:00 hodin – slavnostní zahájení
⏰ 09:30 hodin – kompletní soutěž chladnokrevných koní jednospřeží
⏰ 18:00 hodin – vyhlášení výsledků
*změna programu vyhrazena!
 

NEDĚLE 2. 10. 2022

⏰ 08:45 hodin – začátek on-line přenosu na EquiTV.cz
⏰ 09:00 hodin – slavnostní zahájení a přehlídka výkonných koní
⏰ 10:00 hodin – kompletní soutěž chladnokrevných koní dvojspřeží
⏰ 18:00 hodin – vyhlášení výsledků
*změna programu vyhrazena!
 
Ilustrační foto: Josef Malinovský


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE