reklama 11A

Young Riders Academy: Už sedm let pomáhá jezdeckým talentům, vč. Čechů

ikonka

Young Riders Academy stojí na prahu osmého roku činnosti. Za sedm let zaznamenala celkem 215 uchazečů. Z nich bylo vybráno 64 mladých jezdců, kteří se stali součástí tohoto projektu. Mezi nimi jsou i dva Češi – Václav Staněk a Linda Portychová.
11.02.2021 09:50  |  Autor: Josef Malinovský  |  Rubrika: Sport  |  FANCLUB  |  APLIKACE
reklama 12A

 
Celého programu Young Riders Academy se zúčastnilo 62 % ze 64 absolventů, zbývajících 38 % se zapojilo pouze do vzdělávací části. V tréninkovém programu předávalo své zkušenosti dvanáct profesionálních jezdců, mezi nimi jsou např. Jos Lansink, Franke Sloothak, Henk Nooren, Ben Schroder, Marco Kutscher a další.
 
Od roku 2017 funguje také YRA Family, platforma otevřená všem absolventům akademie, kteří pokračují ve sportovním prostředí a udržují kontakt se zakladateli Young Riders Academy. Ti se snaží jim nadále pomáhat do budoucna, podporovat je a inspirovat. Dnes má YRA Family více než 60 aktivních členů.
 

PSALI JSME: Trénink rozhodně není monotónní, pochvaluje si Portychová stáž v BWG

 

Rok 2020 byl zcela mimořádný pro všechny, YRA nevyjímaje. Naštěstí se v průběhu září podařilo v Peelbergenu dokončit výběr jezdců pro YRA 2020. Mezi nimi je i Linda Portychová, která tak navazuje na účast prvního Čecha v YRA Václava Staňka. Aktivity pro aktuální skupinu se rozšíří na celý rok 2021. Cílem YRA zůstává trénovat parkurové mladé talenty a připravit je na kariéru budoucích profesionálů v tomto sportovním odvětví. 
 
Novým technickým poradcem a zároveň „YRA Chef d’Equipe“ se stal Jean Maurice Bonneau – známý jezdec, trenér a manažer, který se může pochlubit skvělými zkušenostmi a znalostmi v oblasti parkurového skákání. Patří mezi nejuznávanější osobnosti jezdeckého sportu na světě. Bonneau bude během programu YRA prostředníkem především mezi jezdci a trenéry, příp. šéfy ekip národních federací. Jean Maurice Bonneau bude také úzce spolupracovat se sportovním manažerem YRA Svenem Holmbergem.
 
Foto archiv Young Riders AcademyK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C

NEPŘEHLÉDNĚTE