reklama 11B

reklama

Výběrové řízení do Riders Academy. Účastní se ho i tři české jezdkyně

 09.09.2020 08:00 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Sofie Najmanová, Anna Held a Linda Portychová se ve dnech 8. a 9. září účastní v nizozemském Kronenbergu výběrového řízení do Young Riders Academy. Jdou tak ve stopách Václava Staňka, který v tomto projektu zatím jako jediný Čech uspěl.

reklama 12C

 

Sedmým rokem probíhá program Young Riders Academy na podporu mladých parkurových talentů. Za dobu existence projektu jím prošli například Bertram Allen, George Whitaker, Laura Klaphake, Michael G Duffy nebo Niklas Krieg. V roce 2019 uspěl první Čech, a to Václav Staněk.
 

Čtěte také: Staněk ve stájích žijící legendy: Od června pracuji pro Schockemöhleho

 
Ve dnech 8. – 9. září se účastní Anna Held, Linda Portychová a Sofie Najmanová výběrového řízení pro další cyklus. To probíhá v nizozemském Kronenbergu a sestává z praktické parkurové zkoušky a pohovorů. Jezdci mají sebou mladého koně pro nižší kurzy a zkušeného koně pro parkury až do 145 centimetrů. V letošním turnusu je celkem dvaatřicet uchazečů z šestnácti zemí. 
 
 
Foto: Lukáš Najman


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace