ŽIVĚ na EquiTV.cz 14. června: Kritéria mladých koní v Opavě
reklama 11A

reklama

Ve Valencii se opět skáče. Čtvrtý týden CES už bez Mariany Michlíčkové

 12.11.2020 11:55 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Španělská CES Valencia Autumn Tour 2020 pokračuje od čtvrtka 12. listopadu čtvrtým týdnem. I tentokrát jsou mezi účastníky čeští jezdci, oproti předešlému víkendu však jedno jméno chybí – Mariana Michlíčková. „Koním jsme již chtěli dát volno,“ říká.

reklama 12B
 
Mariana Michlíčková se svými koňmi se již vrátila ze španělské Valencie do České republiky a věnuje se opět více školním povinnostem. Pro její koňské svěřence závodní sezona 2020 tak skončila. 
 
„S účastní na CES Valencia Autumn Tour jsem byla moc spokojená. Bylo to tam skvělé a koně skákali super. Dřívější návrat jsme měli předem naplánovaný, i dva týdny pro ně byly po náročné sezoně docela dost, a tak jsme je chtěli nechat již odpočinout,“ prozradila letošní mistryně České republiky v parkurovém skákání v kategorii jezdců do 25 let. 
 

PSALI JSME: Ve Vejeru ukončíme letošní sezonu a zahájíme i tu příští, říká Opatrný

 
Ve Valencii naopak zůstala o týden déle vicemistryně ČR kategorie U25 Linda Portychová stejně jako její trenér a kolega Aleš Opatrný. Oba jsou na startovních listinách čtvrtečních odpoledních soutěží do 130 a 140 centimetrů. Na seznamu účastníků je z českých jezdců ještě Viktorie Šusterová.  
 

Startky a výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Foto archiv Mariany Michlíčkové


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace