ŽIVĚ na EquiTV.cz 14. června: Kritéria mladých koní v Opavě
reklama 11C

reklama

Opatrný ve Valencii třetí s Colinem. V Grand Prix s Forewerem chyboval

 08.11.2020 17:13 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V neděli 8. listopadu se při CES Valencia Autumn Tour dařilo Alešovi Opatrnému s Colinem Z, s nímž vybojoval v rozeskakování soutěže do 135 centimetrů třetí příčku. V Grand Prix na úrovni 150 centimetrů s Forewerem jednou chyboval.

reklama 12B
 
V ranní soutěži sedmiletých koní na výšce 135 centimetrů se při CES Valencia Autumn Tour dařilo Alešovi Opatrnému. V sedle valacha Colina Z postoupil do rozeskakování, v němž zopakoval bezchybnou jízdu a s časem 42,72 dojel třetí v pořadí. Linda Portychová s Copin´s Boyem jednou chybovala a dojela patnáctá. 
 
Jednu chybu si připsala i Mariana Michlíčková s valachem Officier van de Achterhoek. V soutěži pro šestileté koně na výšce 125 centimetrů skočila šestnáctá. Do první desítky se těsně vešla Viktorie Šusterová na valachovi Memphis Van 'T Hulgenrode v soutěži CSI1* do 120 centimetrů. Nezaznamenala žádný trestný bod, ale čas měla jen lehce pod hranicí časového limitu.
 
Jediným českým zástupcem v Grand Prix na výšce 150 centimetrů byl Aleš Opatrný s Forewerem. Bohužel jedna chyba mu zavřela cestu do rozeskakování a umístil se jako osmnáctý v pořadí.
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Foto archiv jezdce


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace