reklama 11C

reklama

Stavba haly v pražské Velké Chuchli pokračuje v rychlém tempu

 18.04.2019 10:24 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Jako z vody roste nová krytá jezdecká hala na závodišti v Praze Velké Chuchli. Ještě před třemi týdny byly na místě pouze základy. Nová hala je součástí rozsáhlých úprav dostihového závodiště, z kterého se stane multifunkční jezdecký areál.

reklama 12B
V roce 2019 se na chuchelské závodiště vedle rovinových a klusáckých dostihů vrátí také parkury. Po více než půl století tam proběhnou čtyři skokové akce. Na závodišti proto budují kolbiště. 
 
Navíc tam roste i krytá hala, která poskytne mimo jiné ustájení pro 80 koní. 28. března, kdy redakce Jezdci.cz na místě pořizovala fotogalerii, byly položené jen základy. O tři týdny později stavba značně pokročila.
 

Březnovou fotogalerii najdete zde

 
„Abychom návštěvníkům našeho závodiště nabídli komfortnější prostředí a služby na té nejvyšší úrovni, uvolnili manželé Vítkovi celkové investice ve výši 50 milionů korun oproti původně plánovaným 30 milionům. Věříme, že se Velká Chuchle stane jedním z významných sportovních a zábavních center s rozmanitou nabídkou služeb a vyžití pro různé cílové skupiny,“ řekl už před časem redakci Jezdci.cz ředitel areálu Martin Pecka.
 
Zdroj: tisková zpráva TMM, s.r.o.


Štítky: Velká Chuchle
reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace