Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11B

reklama

Pořadatelé Global Champions se nevzdávají. Hledání termínů pokračuje

 26.04.2020 19:06 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Pořadatelé Longines Global Champions Tour a Global Champions League stáhli z webu kompletní kalendář letošních závodů s tím, že ve spolupráci s Aliancí organizátorů parkurových závodů (AJO) a Mezinárodní jezdeckou federací (FEI) hledají nové termíny.

reklama 12A
 
Organizátoři série Global Champions uvedli na svých internetových stránkách, že se snaží usilovně hledat nové vhodné termíny pro letošní seriálové mítinky. 
 
„Spolupracujeme s Aliancí skokových organizátorů (AJO) a Mezinárodní jezdeckou federací (FEI) na nalezení konsensu o nových termínech naplánovaných závodů. Zdraví a bezpečnost našich fanoušků, účastníků a zaměstnanců jsou však v této bezprecedentní době na prvním místě,“ uvádí ve svém stanovisku.
 

PSALI JSME: Jan Andrlík: Třetí ročník GC Playoffs vyhlížíme s velkým očekáváním

 
„V této nejisté době se těšíme na co nejrychlejší aktualizaci všech termínů závodů,“ dodali s tím, že doufají, že si fanoušci alespoň užívají pravidelných repríz loňských soutěží LGCT a GCL, které každý víkend vysílají na GCTV.
 
Z letošního ročníku Global Champions proběhlo zatím pouze první kolo v katarském Dauhá. Ta další byla prozatím odložena. Série by měla vyvrcholit za sedm měsíců v pražské O2 areně již třetím ročníkem GC Prague Playoffs.
 
Ilustrační foto Stefano Grasso / LGCT


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace