ŽIVĚ na EquiTV: 30. 10. volnost Svržno, dostihy Most, klusáci Chuchle
reklama 11C

reklama

Petr Lacina zvítězil při CCI2* Facimiech. Na parkuru jednou chyboval

 01.08.2021 14:59 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Čeští jezdci uzavřeli v neděli 1. srpna své vystoupení na CCI2* Facimiech. Petr Lacina, který byl po krosu na sdílené první příčce, nakonec dotáhl soutěž do vítězného konce. Martin Maivald předvedl čistý parkuru a dojel devátý.

reklama 12B

 

V neděli 1. srpna vyvrcholily parkurem mezinárodní závody ve všestrannosti CCI2* Facimiech v Polsku. 
 
Český jezdec Petr Lacina v sedle klisny Santini držel po sobotním krosu sdílenou první příčku spolu s domácím reprezentantem Mateuszem Pabijankem. Tomu se v poslední zkoušce vůbec nedařilo. Na kolbišti nasbíral 22,4 trestného bodu a jen díky nízkému skóre po dvou dnech neklesl níž než na třetí místo. Naopak Petr Lacina shodil jen jednu překážku a v konečném hodnocení vyhrál s 36,5 trestného bodu. Druhý dojel Ital Mattia Luciani v sedle vestfálské klisny Quintess. 
 
Další českou dvojicí v soutěži byl Martin Maivald a Longital Polt. Jim se skoková část povedla na výbornou, když cílem kurzu projeli s nulou. V součtu to znamenalo deváté místo.
Organizátor vypsal i další soutěže. Nejvyšší obtížnost měla soutěž CCI3*-S. Tu vyhrál Polák Robert Powala na klisně Rara del Castegno.
 

V národních soutěžích se představili také čeští jezdci. Kompletní výsledky jsou ZDE

 
Foto: Martin Maivald


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace