reklama 11C

Opatrný a Michlíčková startují ve Varšavě při finále EEF Poháru národů

 09.09.2022 11:00 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Čeští reprezentanti Aleš Opatrný a Mariana Michlíčková se v těchto dnech účastní mezinárodních skokových závodů CSIO4* ve Varšavě, při nichž se koná i finále Longines EEF Nations Cup Series. První soutěže se konaly již ve čtvrtek.

reklama 12B

 
Mariana Michlíčková a Aleš Opatrný startují od čtvrtka 8. do neděle 11. září ve Varšavě, která je dějištěm finále parkurového Poháru národů Evropské jezdecké federace. 
 
Ve čtvrteční soutěži CSI4* do 145 centimetrů se představil Aleš Opatrný v sedle Forewera. Dovezl do cíle čtyři trestné body za jednu chybu a skončil na 23. místě. Tato dvojice je i na startovní listině páteční Grand Prix s překážkami do 155 centimetrů, jež startuje v 15:30 hodin. 
 
Pěkného umístění dosáhl Opatrný první den s Dialektrem, s nímž nastoupil do dvoufázové soutěže CSI2* s výškou do 135 centimetrů. Po čisté jízdě skončil dvanáctý. Žádný trestný bod nezaznamenala ani Mariana Michlíčková s valachem Human Leaque. Čas lehce přes 34 sekund ve druhé fázi ji však zařadil na 20. řádek výsledkové listiny. 
 
Oba čeští reprezentanti se ukázali s dalšími svěřenci i v soutěži CSI4* do 140 centimetrů, v té se jim však příliš nedařilo.
 
Hlavním bodem celého mítinku bude v neděli od 11:00 hodin finále Longines EEF Series Nations Cup. V loňském ročníku této soutěže se Češi umístili druzí za Itálií a získali tak postup do Divize 1 Poháru národů. Té se nakonec letos neúčastnili kvůli nedostatku koní schopných absolvovat takto náročnou sérii závodů.
 
Foto: Marian Michlíček, poskytla Mariana Michlíčková


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE