reklama 11C

Aleš Opatrný v Hreningu: Skvělé dvě třetiny, ale v závěru došly síly

 12.08.2022 21:53 | AUTOR: Josef Malinovský |
PRÁVĚ TEĎ

ikonka

V dánském Herningu vrcholí třetí část parkurového mistrovství světa. V soutěži, která začala ve 21:00 hodin, již odstartoval jediný český zástupce Aleš Opatrný v sedle valacha Forewera. První dvě třetiny kurzu s výškou 165 centimetrů zvládl skvěle.

reklama 12C
 
Ve finále parkurového mistrovství světa českého zástupce mít nebudeme. Při páteční soutěži skákal Forewer pod vedením Aleše Opatrného až do desáté překážky skvěle. Desítkou byl kolmý skok s vodním prvkem, a právě na něm přišla první chyba. 
 
Do konce zbýval pět skoků, ale současně šlo o nejtěžší pasáž s trojkombinací a distancí na poslední čtrnáctku. Tam chybovala většina startujících, a i česká želízka v ohni nebyla výjimkou. Do cíle nakonec Opatrný dovezl 16 trestných bodů za čtyři chyby a v součtu je jeho konto zatíženo 23,92 body. Je jasné, že to na finále stačit nebude, ale náročnost kurzu je opravdu mimořádná.
 
Další podrobnosti připravujeme…
 
Foto: Markéta Šveňková
 

Aktuálně z Herningu: Na posledních pět překážek chyběla síla, hodnotí OpatrnýSledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE