Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11C

reklama

MS 2019: Česká dvojspřeží to na šampionát nebudou mít daleko

 22.04.2019 12:20 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Mistrovství světa dvojspřeží se letos bude konat v německém Drebkau. Město leží přibližně 90 km od Drážďan, a tak to účastníci i fanoušci z České republiky nebudou mít daleko. V roli obhájců týmového zlata se letos představí Maďaři.

reklama 12A
Poslední mistrovství světa dvojspřeží se konalo v roce 2017 ve slovinské Lipici. Soutěž družstev tam vyhráli Maďaři těsně před stříbrnými Němci. Třetí místo obsadili vozatajové z Francie. Také individuální zlatá medaile putovala do Maďarska zásluhou Martina Hölleho, druhý dojel Němec Sebastian Warneck a třetí příčku získal Beat Schenk ze Švýcarska. 
 
Českou republiku tehdy reprezentovali Martin Gössl a Josef Hrouda. Jako družstvo skončili čtrnáctí, v jednotlivcích si lépe vedl Martin Gössl na konečné 29. příčce.
 
Letos se šampionát odehraje v německém Drebkau, což je 90 km ze saských Drážďan. Termín je stanoven na 11. - 15. září.reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace