ŽIVĚ na EquiTV.cz: 25. 9. drezura Zduchovice, všestrannost Přeštěnice
reklama 11A

Mistrovské Martinice: Linda Portychová má TOP formu. Je mistr ČR v U25

 28.07.2019 11:35 | AUTOR: Josef Malinovský |
FOTOGALERIE
VIDEO

ikonka

Linda Portychová předváděla od začátku republikového šampionátu v parkurovém skákání 2019 v kategorii jezdců do 25 let opravdu výtečnou formu. Ta jí vydržela až do úplného konce a další bezchybnou jízdou si dojela pro zlato.

reklama 12A

 
Tři bezchybná kola znamenala při mistrovství České republiky v parkurovém skákání 2019 jezdců do 25 let jasné prvenství pro Lindu Portychovou v sedle Falina. Jasno bylo i o stříbrné příčce, která patří Nicole Grünthalové s Carefulem Z, když dokončila jen se čtyřmi trestnými body za chybu v druhé části závodu. 
 
O bronz se rozeskakovaly tři dvojice s osmy trestnými body. Čistě šla Kateřina Kučerová s Anabel Van´t Kathof a čas 37,15 vypadal velmi slibně. Nina Kaločová s Schicki Micki udělala chybu. Kateřina Tomanová s Chacco Gold dovezla do cíle nulu, ale čas 38,01 vteřiny jí odsunul až za Kateřinu Kučerovou. Ta se tak radovala z bronzu.
 
 
Mistrovství České republiky 2019 v parkurovém skákání jezdců do 25 let, žen a jednotlivců se koná v Martinicích u Březnice od 25. do 28. července. Podrobnosti k této akci najdete nejen na webu www.csi-martinice.cz, ale také na fanpage, k níž se můžete připojit prostřednictvím internetové adresy www.mistrovskemartinice.cz.
 
Své příspěvky na sociálních sítích související s parkurovým mistrovstvím České republiky či Mistrovskými Martinicemi nezapomeňte označovat hashtagy #mistrovskemartinice a #MCRskoky.
 
Sledujte nedělní živé vysílání na EquiTV.cz a na Facebooku Mistrovské Martinice!
 
Foto Josef Malinovskýreklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE