reklama 11C

Mistrovské Martinice: Severní Morava vede. Portychová podruhé vyhrála

 26.07.2019 18:53 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Severní Morava zcela ovládla úvodní kolo soutěže družstev při martinickém mistrovství České republiky v parkurovém skákání 2019. Oba celky reprezentující tuto oblast nezapsaly po vyškrtnutí nejhoršího výsledku žádný trestný bod, stejně jako Jihočeši.

reklama 12A

 
Tři týmy absolvovaly úvodní kolo soutěže družstev při mistrovství České republiky v parkurovém skákání 2019 bez bodového zatížení. Po vyškrtnutí nejhoršího výsledku postupují do druhého kola s nulou zástupci celků ze Severní Moravy 2, Severní Moravy 1 a Jižních Čech.
 
Jeden bod za překročení času zapisují Východní Čechy 1. Střední Čechy 2 mají čtyři body za jednu chybu a po pěti bodech inkasovala družstva Plzeňsko 1, Karlovarsko a Střední Čechy 1. Praha 2 postupuje s šesti trestnými body. Další mají osm a více trestných bodů.
 

PSALI JSME: Mistrovské Martinice: Bielíková TOP mezi jednotlivci, Opatrný 2x čistě

 
Na parkuru stupně S** se soutěžilo také v rámci individuálního hodnocení. Nejlepší výkon ze všech předvedla Linda Portychová s Juliett, která se tak mohla radovat již z druhého vítězství na martinickém kolbišti během jednoho dne. Jako jediná dokončila nejen čistě, ale také v čase po 70 sekund. Několik desetin nad touho hranicí byli Miloslav Příhoda s Maxime a Karel Polák v sedle Manasquana M Z. Čtvrtou dekorovanou byla Tina Šalková na Digerovi a nejlepší pětici uzavíral Jan Chýle s Larou 13. 
 

 
Mistrovství České republiky 2019 v parkurovém skákání jezdců do 25 let, žen a jednotlivců se koná v Martinicích u Březnice od 25. do 28. července. Podrobnosti k této akci najdete nejen na webu www.csi-martinice.cz, ale také na fanpage, k níž se můžete připojit prostřednictvím internetové adresy www.mistrovskemartinice.cz.
 
Své příspěvky na sociálních sítích související s parkurovým mistrovstvím České republiky či Mistrovskými Martinicemi nezapomeňte označovat hashtagy #mistrovskemartinice a #MCRskoky.
 
Foto Josef Malinovskýreklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE