reklama 11C

Mistrovské Martinice: Opatrný opět dvakrát čistě, Klus mu je v patách

 27.07.2019 14:32 | AUTOR: Josef Malinovský |
FOTOGALERIE
VIDEO

ikonka

Velmi napínavou podívanou slibuje třetí kolo mistrovské soutěže v parkurovém skákání jednotlivců. Tři dvojice po kole druhém nemají žádný trestný bod. Tvoří je však jen dva jezdci – Aleš Opatrný s Forewerem a Sangris Boyem a Marek Klus s Carebisem.

reklama 12A

 
Druhé kolo mistrovství České republiky v parkurovém skákání 2019 v kategorii jednotlivců dopadlo velmi podobně, jako soutěž žen, kdy zůstaly tři dvojice s čistým štítem, ale do kola třetího mohou jen dvě, jelikož jeden z jezdců si bude muset vybrat ze dvou koní. Tuto otázku nyní řeší nejen Iva Holíková, ale už i Aleš Opatrný. Se Sangris Boyem přitom šel poměrně pomalu a původně měl jeden trestný bod za čas. Jelikož to bylo na začátku soutěže, sbor rozhodčích po dohodě čas upravil a penalizace byla odstraněna. 
 

 
Další, kdo si udržel nulu na bodovém kontě byl Marek Klus s Carebisem a po něm ještě znovu Aleš Opatrný, tentokrát v sedle Forewera 1. Koho z nich si vezme do nedělního vyvrcholení tříkolové soutěže, to sám ještě neví a rozhodne se buď po prostudování videa, nebo si prý zkrátka hodí korunou. 
 

 
Pět účastníků na rozdíl od pátečního zahajovacího kola v sobotu chybovalo, zatímco dalších šest dvojic to mělo přesně naopak. Ještě desátý umístěný po dvou kolech Jan Chýle s Cool Paradise má čtyři trestné body, a tudíž odstup jedné chyby od nejvyšších příček. Před ním jsou František Stružinský, Jiří Hruška, Ladislav Arient, Vladimír Tretera, Rudolf Doležal a Sergej Motygin. 
 

 

PSALI JSME: Holíková a Strnadlová mají nulu po dvou kolech

 
Mistrovství České republiky 2019 v parkurovém skákání jezdců do 25 let, žen a jednotlivců se koná v Martinicích u Březnice od 25. do 28. července. Podrobnosti k této akci najdete nejen na webu www.csi-martinice.cz, ale také na fanpage, k níž se můžete připojit prostřednictvím internetové adresy www.mistrovskemartinice.cz.
 
Své příspěvky na sociálních sítích související s parkurovým mistrovstvím České republiky či Mistrovskými Martinicemi nezapomeňte označovat hashtagy #mistrovskemartinice a #MCRskoky.
 
Foto Josef Malinovskýreklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE