reklama 11D

reklama

Explosion W prodán! Majitele změnil jen dva dny po triumfu v Praze

 26.11.2019 11:08 | AUTOR: Lucie Spiwoková |
NEPŘEHLÉDNĚTE

ikonka

Dva dny po triumfu fenomenálního ryzáka Explosiona W při Super Grand Prix v Praze oznámil Ben Maher na svém facebookovém profilu, že tento desetiletý holandský teplokrevník, jenž je pasován za nejlepšího parkurového koně současnosti, změnil majitele.

reklama 12B

Minulou sobotu vyhrál možná neprestižnější halovou Grand Prix. Řeč je o valachovi Explosionovi W, který v sedle s Benem Maherem završil úžasnou sezonu vítězstvím v Global Champions Super Grand Prix v Praze. Explosion W, aktuálně považovaný za nejlepšího skokového koně současnosti, v září pomohl Maherovi i k celkovému titulu v sérii Global Champions Tour 2019.
 
Dva dny po pražském vítězství přišla informace o ryzákově prodeji. Zprávu serveru World of Show Jumping potvrdili na sociálních sítích Ben Maher i původní majitel Poden Farms manželů Moffittových. "Prodej přišel po četných nabídkách. Prioritou bylo zachovat dvojici spolu s Benem Maherem pro britskou reprezentaci," stojí v prohlášení Poden Farms.
 

Exkluzivně: Explosion je obr s dobrým srdcem. Dává mi velkou sebedůvěru, říká Ben Maher

 
"Explosion s námi byl čtyři roky a ušli jsme úžasnou cestu. S Benem Maherem byl součástí úspěšného týmu London Knigths a toto spojení zůstane zachováno. Bylo pro nás také nutné, aby dvojice zůstala i pro národní reprezentaci, což se povedlo dohodnout. Přejeme Pamele Wright a Charlotte Rossetter vše nejlepší a těšíme se, jak budeme dál sledovat jeho kariéru," uzavírá Poden Farms.
 
Novými majiteli Explosiona W jsou Pamela Wright a Charlotte Rossetter. "Jsme nadšené, že můžeme být součástí příběhu Explosiona. Je to neuvěřitelný kůň, který se už zapsal ve světovém sportu, a my se těšíme, jak bude probíhat další jeho cesta výš. Je vzrušující nastoupit tu cestu s Benem Maherem, s kterým tvoří zavedenou a fantastickou dvojici," uvedly nové majitelky.
 
Kompletní zpravodajství Jezdci.cz z Prague Playoffs včetně mnoha rozhovorů najdete na tomto odkazu.
 
 
Foto: Kateřina Návojováreklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace