EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11B

reklama

Ben Maher: Explosion má z loňských GC Prague PlayOffs mnoho zkušeností

 05.10.2019 10:26 | AUTOR |
VIDEO

ikonka

Moderátor Libor Bouček zpovídal největší hvězdy světového parkuru, které se v listopadu představí při Global Champions Prague PlayOffs v O2 areně. Prvním z nich je staronový šampion celé série Ben Maher. Jaká je jeho příprava na tuto výjimečnou akci?

reklama 12C
 
Vítězem individuálního seriálu Longines Global Champions Tour 2019 se stal v New Yorku koncem září britský jezdec Ben Maher. Je tedy nejúspěšnějším jednotlivcem letošní sezony. Diváci při Global Champions Prague PlayOffs se mohou těšit na jeho účast jak v týmovém Super Cupu, tak v Super Grand Prix určené výlučně pro vítěze jednotlivých Velkých cen.
 
„Obě soutěže jsou pro mě velmi důležité, do Prahy se chystáme s našimi nejlepšími koňmi a budeme se snažit podat výborné výkony,“ prozradil Ben Maher, který se do Prahy velmi těší, a to hlavně na několikatisícovou diváckou kulisu v pražské O2 areně. „Explosion má mnoho zkušeností z loňského roku, proto doufám, že to pro nás v Praze bude výhoda.“
 

Podívejte se na video rozhovor Bena Mahera s Liborem Boučkem! 

Global Champions Prague PlayOffs začíná ve čtvrtek 21. listopadu. Super Grand Prix Longines Global Champions Tour je na programu v sobotu a o den později vyvrcholí finálovou soutěží týmový Super Cup Global Champions League.
 
Podrobnosti o přípravách této největší parkurové události a informace o předprodeji vstupenek jsou na adrese www.pragueplayoffs.com. Další informace o Global Champions najdete na webu www.gcglobalchampions.com.
 
reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace