Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11A

reklama

Klusáci živě: Game Atout versus Pamino. Sledujte Jarní cenu čtyřletých

 05.06.2020 13:00 | AUTOR |
ŽIVĚ

ikonka

Jarní cena čtyřletých bude vrcholem dalšího klusáckého mítinku v Chuchle Areně Praha, který můžete v neděli 7. června od 12:30 sledovat prostřednictvím přímého přenosu internetové televize EquiTV ve spolupráci s Českou klusáckou asociací.

reklama 12D
 
Minule nedal svým soupeřům nejmenší šanci. V neděli 7. června nastupuje jedna z aktuálních hvězd české klusácké scény Game Atout do Jarní ceny čtyřletých, v níž se utká se stájovým kolegou Paminem. Souboj silného tandemu stáje Viktoria vévodí dalšímu klusáckému mítinku v Chuchle Areně Praha, který můžete sledovat živě na EquiTV.
 
Celkem je na programu sedm dostihů, kterým budou předcházet dva probestarty a jedna kvalifikace. První dostih se poběží ve 14:00, přímý přenos začíná ve 12:30.
 
V rámcovém programu nechybí další díl série francouzských klusáků nebo kvalitně obsazený Memoriál Ing. Jiřího Šindlera staršího.
 

Přímý přenos můžete sledovat NA TÉTO STRÁNCE

 
Celý nedělní program včetně startovních listin najdete na webu České klusácké asociace s adresou www.czetra.cz
 
Ilustrační foto Josef Malinovský


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace