reklama 11A

reklama

Klusácké dostihy zahájí 16. května. Poběží se dle dubnových propozic

 04.05.2020 16:31 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Ještě o pár dní dříve, než se uskuteční cvalové dostihy, proběhne letošní první klusácký mítink. Konat se bude 16. května v Chuchle Areně Praha, což měl být původně třetí dostihový den. Běhat se ovšem bude podle dubnových propozic zahajovacího dne.

reklama 12C
 
„Klusáckou sezonu 2020 zahájíme 16. května ve Velké Chuchli,“ odpověděla Helena Pokorná z České klusácké asociace na dotaz redakce Jezdci.cz. V tento termín měla probíhat Velká cena primátora hlavního města Prahy (SD) – Zlatý okruh II., dále pak Jarní cena čtyřletých (CH) a Trotteur Francais III. 
 
Jelikož však půjde o první (nikoliv třetí) mítink sezony, který se původně měl konat už 18. dubna, program bude sestaven dle dubnových propozic. Velkou dubnovou cenu samozřejmě nahradí cena „květnová“, ale jinak bude vše dle plánu pro zahajovací dostihy – vč. Trotteur Francais I. 
 
Veškeré dění bude v sobotu 16. května přenášet živě na svých stránkách internetová televize EquiTV.cz.
 
„Další termíny klusáckých dostihů budou zveřejněny na stránkách České klusácké asociace v nejbližší době, ihned jakmile bude aktualizovaný kalendář definitivně schválen,“ dodala Helena Pokorná.
 
Ilustrační foto: Václav Volf, fotovolf.com


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace