EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11B

reklama

Haně Vášáryové se narodila třetí dcera Emília. Prý už se těší do sedla

 12.03.2021 17:24 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Radostná zpráva dorazila do redakce od úřadující drezurní mistryně České republiky Hany Vášáryové. V pátek 12. března krátce před 13. hodinou se jí narodila dcera Emília. Ponese tak jméno své babičky a slavné slovenské herečky.

reklama 12C
 
„Zdraví vás Emília Vášáryová. Já a mamka jsme v pohodě a těšíme se brzy do sedla,“ vzkázala do naší redakce další budoucí úspěšná jezdkyně přímo z porodnice. 
 
Doma se na ni těší nejen její sestry: čtrnáctiletá Johana a devítiletá Jasmína, ale také otec Tomáš. Pro statistiky ještě dodáme, že Emília vážila po porodu 3400 gramů a měřila 49 centimetrů. 
 

PSALI JSME: Hana Vášáryová: Uchyluji se do domácího vězení a pak do porodnice

„Do života jsem vstoupila ukázkově a za to, že mě maminka u sebe nechala v bříšku tak dlouho lumpačit, jsem nedělala při porodu žádné fórky a vyběhla natotata. Jsem roztomilá a krásná. Táta a máma mi slíbili, že mě budou opatrovat, jak nejvíc to půjde a moje ségry Jasmínka a Johanka zase slíbily, že mi půjčí poníky. Takže na první den to jde. Mějte se fajn alespoň tak jako já a těším se na závodech,“ citovala Emílii Hanka na svém facebookovém profilu.
 
Redakce Jezdci.cz přeje mamince Hance, malé Emílii i celé početné rodině Vášáryových hlavně hodně zdraví!
 
Foto se souhlasem Hany Vášáryové


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace