Živě na EquiTV.cz: 8.10. derby Gabrielka, 9.10. skoky Chuchle, Olomouc
reklama 11B

Jezdci slaví: Opatrný narození dcery, Vášáryová prvenství v žebříčku

 02.02.2021 18:50 | AUTOR: Josef Malinovský |
PODCAST

ikonka

Dnešní vydání Podcastu EquiTV je velmi netradiční, jelikož vám přiblížíme, jak Aleš Opatrný oslavil narození své dcery, jak se Linda Portychová ztratila v Belgii a jak rodiče Johany Vášáryové srážejí čerstvé světové jedničce v drezuře rostoucí ego.

reklama 12A

PODCAST SI POSLECHNĚTE ZDE (KLIKNĚTE)

 

Přinášíme vám další díl podcastové rubriky EquiTV „Od víkendu k víkendu“, ve které Josef Malinovský a Aleš Suchánek společně s kolegy z redakce Jezdci.cz, ale dalšími respondenty komentují aktuální dění v jezdeckém sportu a v dostizích.
 
Sotva 24 hodin po narození dcery Lilien jsme zavolali Alešovi Opatrnému, abychom se zeptali, jaká byla oslava. Jak sám přiznal, rád by řekl, že vše proběhlo v poklidu, ale „nějak se to rozjelo“. Nakonec nám však prozradil i detaily ohledně plánované cesty do Španělska na blížící se Sunshine Tour, kam by měl vyrazit s lehkým zpožděním v průběhu následujícího týdne. 
 
Naopak Linda Portychová do Vejeru de la Frontera již vyrazila a ve chvíli, když jsme s ní hovořili, tak ztratila při průjezdu Belgií kamion s koňmi. Naštěstí se ještě během rozhovoru opět potkali, a tak mohla v klidu pokračovat v rozhovoru, během něhož jsme zrekapitulovali její působení v Nizozemí na stáži u bratrů Schröderových. 
 
Na závěr jsme krátce vyzpovídali čerstvou drezurní světovou jedničku v dětském žebříčku Mezinárodní jezdecké federace Johanu Vášáryovou. Ta mimo jiné prozradila, co její rodiče dělají proto, aby se z ní nestal „namyšlený spratek“. Již navážno jsme se také zeptali na plány pro nadcházející sezonu 2021.
 
Podcasty EquiTV můžete poslouchat zdarma on-line na webu, nebo si je můžete stahovat přímo do svého počítače, tabletu či mobilu s aktivovaným premium programem, který stojí pouhých 365 korun na rok. Poslechnout si je tak můžete kdykoliv a kdekoliv, i když zrovna nejste v dosahu internetového připojení.
 
Všechny již publikované podcasty najdete pod snadno zapamatovatelnými internetovými adresami: www.jezdeckeradio.cz nebo www.equiradio.cz.
 
Foto Josef Malinovský


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE