reklama 11A

GCL pokračuje v Saint Tropez. V sestavě Prague Lions je i Anna Kellnerová

ikonka

Parkurovou sérii Global Champions v nadcházejících dnech hostí Francouzská riviéra. Od 30. května se závodí v Ramatuelle u Saint Tropez a následně se dění přesune do nedalekého Cannes. Tento týden do GCL nastoupí Anna Kellnerová a Sára Vingrálková.
29.05.2024 14:44  |  Autor: Josef Malinovský  |  Foto: poskytlo tiskové středisko Global Champions  |  Rubrika: Sport  |  FANCLUB  |  APLIKACE
reklama 12A

 
Při šestém kole Global Champions League by se měly představit obě české jezdkyně startující v této týmové sérii. Anna Kellnerová je v sestavě Prague Lions letos poprvé, Sára Vingrálková startovala za Scandinavian Vikings už při dvou mítincích v Dauhá a na Miami Beach. Za Pražské lvy jsou nahlášeni vedle Kellnerové ještě Thibeau Spits a Pieter Devos. Po boku Vingrálkové nechybí Jorge Matte a Johan-Sebastian Gulliksen. 
 
Chybět v Ramatuelle u Saint Tropez nebude ani současný lídr Longines Global Champions Tour Eduardo Alvarez Aznar ze Španělska, jemuž se budou chtít přinejmenším bodově přiblížit druhý Max Kühner a třetí Christian Kukuk, který triumfoval při předešlém kole v Madridu.
 
Hvězdná je již tradičně domácí sestava v čele s loňským vítězem tohoto klání Julienem Epaillardem. Francii budou reprezentovat kromě dalších také Kevin Staut, Olivier Robert, Roger-Yves Bost či Simon Delestre. Diváci se mohou těšit i na dřívější vítězky ze Saint Tropez – Malin Baryard-Johnsson a Jessicu Spingsteen. Z dalších zvučných jmen můžeme uvést vítěze mexické LGCT Grand Prix Nicolu Philippaertse, britské velikány Johna Whitakera a Scotta Brashe, dále pak Lauru Kraut, Christiana Ahlmanna, Marco Kutschera, Marcuse Ehninga nebo Philippa Wesihaupta.
 

Psali jsme: Christian Kukuk vyhrál Grand Prix v Madridu. Žebříček LGCT dál vede Aznar

Longines Athina Onassis Horse Show na Azurovém pobřeží tak opět slibuje přehlídku elity parkurového skákání s nejlepšími koňmi. Soutěže se budou odehrávat v unikátní přímořské aréně s náročným sklonem 1,8 % vyžadujícím od všech účastníků maximální přesnost. 
 
Kolbiště s výhledem na Středozemní moře zaručuje skvělý sportovní zážitek jak pro účastníky, tak pro diváky, kteří nejednou spojují návštěvu těchto závodů s brzkou dovolenou. Týmová Global Champions League začíná v pátek od 14:50 hodin a druhé kolo odstartuje od 18:05 hodin. Grand Prix LGCT je naplánována na sobotu od 17:50 hodin.
 
Zdroj: tisková zpráva Global ChampionsFANCLUB Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadia
Budoucnost našich médií je i ve Vašich rukou. Podpořte nás členstvím ve fanclubu! VÍCE ZDE...
Sociální sítě Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadia
FB Jezdci.cz FB EquiTV.cz FB Jazdci.sk
Připojte se k tematickým skupinám Jezdci.cz na sociálních sítích Facebook a WhatsApp
Skoky Facebook WhatsApp
Drezura Facebook WhatsApp
Všestrannost Facebook WhatsApp
Spřežení Facebook WhatsApp
Voltiž Facebook WhatsApp
Vytrvalost Facebook WhatsApp
Western Facebook WhatsApp
Pólo Facebook WhatsApp
Dostihy Facebook WhatsApp
Klusáci Facebook WhatsApp
Chov Facebook WhatsApp
Ostatní Facebook WhatsApp

reklama 13B

NEPŘEHLÉDNĚTE