reklama 11B


Devadesátka EquiTV: V Global Champions v Londýně zářili domácí jezdci

 07.08.2019 15:04 | AUTOR

ikonka

Počtrnácté se skákalo o body do žebříčků Global Champions. V sobotu 3. srpna se v Londýně konala týmová i individuální soutěž. Nejvíce se dařilo domácím zástupcům. Prague Lions byli devátí. Podívejte se na sestřih v Devadesátce EquiTV.

reklama 12C

 

DEVADESÁTKU EQUITV SLEDUJTE TADY

Čtrnácté kolo parkurové série Global Champions proběhlo v Londýně. Oba vrcholy, tedy soutěž družstev Global Champions League i Velká cena, čekaly na jezdce a diváky v sobotu 3. srpna. Pražské lvy v týmové soutěži reprezentoval Belgičan Niels Bruynseels. Ve dvou kolech vystřídal koně Delux van T & L a Jenson van't Meulenhof a v obou jízdách si zapsal čistý výsledek. Jeho kolega Marco Kutscher z Německa však nasbíral s klisnou Chades of Blue celkem jedenáct trestných bodů a Prague Lions skončili devátí.

S čistým kontem překonali dvě těžká kola pouze jezdci London Knights. Belgický zástupce Olivier Philippaerts zajel dva bezchybné parkury na hnědákovi H&M Extra. Druhým členem týmu, který se zasloužil dvěma nulami o prvenství, byl Brit Ben Maher s desetiletým valachem Explosionem W. Londýnští rytíři jsou v čele ligového žebříčku s 258 body. O šest bodů méně mají Miami Celtics na druhém místě a třetí jsou St. Tropez Pirates. Prague Lions klesli po čtrnáctém kole na desáté místo. 

Velká cena s překážkami do 160 centimetrů byla na programu v sobotu večer. Před nadšeným publikem vybojoval vítězství a postup do pražské Super Grand Prix domácí jezdec Ben Maher s fenomenálním Explosionem. Na druhé místo odsunul v rozeskakování Ira Shana Sweetnama s běloušem Alejandrem. Třetí příčku obsadil další z irských reprezentantů Darragh Kenny na německém valachovi Classic Dream. Skvěle si vedl také člen družstva Prague Lions Niels Bruynseels, který si v sedle hřebce Jenson van't Meulenhof dojel v bezchybném rozeskakování pro čtvrtou příčku.

Foto: GCT / Stefano Grassoreklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

• 29. 2. od 9.45 hod.: Zimní jezdecký pohár ČJF spřežení v Brně

 

Další plánované přenosy na EquiTV.cz:

• 8. 3. od 8.00 hod.: Zimní jezdecký pohár ČJF skoky v Královicích

• 14. 3. od 8.00 hod.: Zimní jezdecký pohár ČJF skoky v Tlumačově

• 15. 3. od 8.00 hod.: Zimní jezdecký pohár ČJF spřežení v Tlumačově

• 20. 3. od 8.00 hod.: Jezdecký festival v Královicích - drezura

• 20. 3. od 14.00 hod.: Jezdecký festival v Královicích - voltiž

• 20. 3. od 19.00 hod.: Jezdecký festival v Královicích - skoky

• 21. 3. od 8.00 hod.: Jezdecký festival v Královicích - skoky a spřežení

• 22. 3. od 8.00 hod.: Jezdecký festival v Královicích - skoky

 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace