ŽIVĚ: 10.8. skoky, 13.-14.8. drezura, výstava, dostihy, pólo, klusáci
reklama 11D

reklama

Decathlon.cz nabízí: Přichází podzim a s ním nabídka dek od Fouganza

 08.10.2020 09:30 | AUTOR

ikonka

/PR článek/ Blíží se podzimní a zimní měsíce a s nimi chladné dny. Pro takové počasí je potřeba mít po ruce deku pro koně. Ať už vybíráte deku do výběhu, stáje nebo na vyjížďku, nechte se inspirovat výběrem z nabídky značky Fouganza.

reklama 12A


Podzim je typický deštivými přeháňkami, které snad přicházejí a odcházejí, jak se jim zachce. Pro takové počasí je vhodné mít po ruce lehkou nezateplenou pláštěnku. Deka Allweather light je nepromokavá i po delší dobu. Střih deky jednak dostatečně zakrývá kohoutek, ale díky širokým vsadkám v přední části umožňuje vysoký komfort při pohybu na pastvině. Jedná se o lehkou pláštěnku bez zateplení.

S postupně se snižujícími teplotami je však potřeba úměrně zvyšovat gramáž deky. Výběhová deka Allweather 300 je ideální volbou do zimních měsíců. Výplň je tvořena vatou polyfill 300, díky které udrží koně v teple, když jsou teploty hluboko pod bodem mrazu nebo fouká silný vítr. Materiál Diamonds Ripstop 1000 DEN je dostatečně odolný, aby vydržel koňské dovádění. (Je to právě parametr DEN, který označuje odolnost materiálu) Vysoké zešikmené klíny u předních nohou zajišťují koni dostatečný prostor k pohybu. Pro lepší sundavání deky jsou pro vás na hřbetu připraveny dva úchyty, takže ji pohodlně stáhnete. Navíc, pro skladování během léta je deka dodávána v ochranném obalu. 

Všechny výběhové deky můžete snadno zkombinovat s ochranou krku nepromokavými nákrčníky.  Ty jsou k dispozici ve variantě Light, tedy pouze nepromokavá vrstva bez zateplení, 200 g a 300 g. K dece je rychle připnete pomocí karabin a na krku upravíte suchými zipy.

Technicky propracovanou volbou do stáje je potom deka Polar Perf. Hlavním materiálem je zde 300g fleece. Jeho vysoká hustota zajišťuje odolnost deky proti roztržení. Podšívka je tvořena systémem vafle, což zajišťuje větší pohodlí a teplotní komfort. Při zapocení vaflová podšívka nasaje pot a fleece odvede vlhkost ven. Díky páskům na suchý zip v přední části je možné deku zmenšit i pro koně drobnější v plecích. Upínání je na hrudi řešeno dvě rychlopřezkami s krycím dílem proti odření, na břiše potom T přezkami. Pásky přes stehna je možné zcela odepnout.

I pro neoholené koně jezdci rádi berou na vyjížďky bederní deky. Bederka 3v1 je univerzálním řešením pro všechny příležitosti. Prší? Vezměte pouze lehkou nepromokavou vrstvu. Je sucho, ale chladno? Fleecová vrstva je to pravé. Mrzne a sněží? Jednoduše obě vrstvy spojte pomocí zipu a hotovo! Jeden produkt vám nabízí hned tři možnosti nošení. Tmavě modrá barva ladí ke všem koním i vašemu oblečení. 

Nabídka dek pro koně je však mnohem širší, zahrnuje např. i deku do kolotoče, stájovou deku 3v1 nebo bederky za sedlo. Neváhejte navštívit kategorii koňských dek na eshopu. Doručení na prodejny DECATHLON po celé ČR máte zdarma.

Na závěr pro vás připravili v Decathlonu i video, ve kterém produktová inženýrka Emanuelle představuje stájovou deku 400:  K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace