Nestíháte číst? Poslouchejte EquiRadio.cz! Novinka skupiny EQUINET
reklama 11C

reklama

Decathlon nabízí: Jezdecké vybavení ochráníte díky transportním obalům

 25.06.2021 15:30 | AUTOR

ikonka

/PR článek/ Jezdecké vybavení není levná záležitost a kvalitní sedlo či uzděčka zaslouží správnou péči. Samostatnou kapitolou je ovšem také jeho skladování. V tomto článku najdete kolekci transportních obalů na sedlo, uzdečku či boty.

reklama 12B

 

Všichni dobře víme, že jezdecké vybavení není žádná levná záležitost. Ti pečliví z nás jej pravidelně ošetřují olejem či mazáním, aby si udrželo svou krásu. Samostatnou kapitolou je ovšem také jeho skladování. V tomto článku najdete kolekci transportních obalů, se kterými můžete v klidu vyrazit na soustředění i závody, aniž byste se museli bát, že se po cestě kůže poškrábe.

Začneme obalem na sedlo. Ten je hojně využíván nejen při cestování, ale i v domovské sedlovně. Fouganza nabízí hned dva typy. Základní látkový obal na sedlo v hnědé barvě je přizpůsobený skokovým a univerzálním sedlům. Díky pružnému lemu jej snadno přetáhnete a vaše křesílko nebude vystavené světlu ani prachu. 

Promyšlenější je už transportní šedý model. V něm je sedlo obalené ze všech stran a hlavně - snadno se přenáší. Můžete si ho vzít klasicky do ruky nebo nasadit jako batoh na záda. Vybrané oblasti jsou přitom polstrované, aby sedlo chránily také před nárazy. 

Do obalu se přitom vejdou různé typy sedel, díky pružné gumičce se snadno přizpůsobí bočnicím. Odvětrané části navíc zajistí, že se k sedlu dostane vzduch. Obal je také vybavený pevnou karabinou, za kterou je možné sedlo dočasně pověsit, např. při vybalování. 

Ve stejném designu nabízíme také tašku na uzdečku. Ta se hodí především při cestování, kdy nedojde k zamotání otěží, martingalu a podobně. Taška je vybavena hlavní kapsou pro uschování uzdečky, která se zde zajistí pomocí suchého zipu. Zepředu tašky je potom menší kapsa na náhradní udidlo a další drobnosti. Obě dvě jsou uzavíratelné na zip. 

Tuto tašku používá také drezurní jezdkyně Michaela Vajbarová, držitelka bronzového výkonnostního odznaku, která se svým koněm Alonzem závodí na stupni S. “Skvělá věc na cesty, kdy je potřeba dobře uschovat uzdu nebo uzdečku, tak aby se nestalo nic s kamínky na čelence nebo nedošlo k jakémukoli poškození. Praktická je i přední kapsa do které je možné uložit náhradní udidla, podložky nebo mazání, a mít tak vše po ruce.”

V kolekci úložných tašek nesmí chybět samozřejmě ani obal na vysoké boty. Ten je rozepínací po ¾ obvodu, aby vkládání bot bylo skutečně jednoduché. Uvnitř je navíc i malá kapsička na ostruhy. Vrchní část je síťovaná, kůže tak může dýchat a schnout, i když už jsou boty v bezpečí schované. 

Kolekci cestovních tašek na jezdecké vybavení doplňují univerzální tašky na vybavení pro jezdce i koně. A to ve verzi přes rameno i na kolečkách. 

Veškeré cestovní vybavení najdete na e-shopu v sekci Transport jezdeckého vybavení.K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace