reklama 11D

Cannes Stars podruhé vyhrály GCL. Prague Lions byli v Saint Tropez devátí

ikonka

Šesté kolo Global Champions League v Saint Tropez ovládly stejně jako to první členky čistě dámského týmu Cannes Stars. Prague Lions skončili tentokrát devátí. Anna Kellnerová startovala na valachovi Hurricane D.D. pouze mezi jednotlivci.
31.05.2024 23:24  |  Autor: Josef Malinovský, tisková informace Czech Equestrian Teamu  |  Foto: poskytlo tiskové středisko Global Champions  |  Rubrika: Sport  |  FANCLUB  |  APLIKACE
reklama 12D

 
Letos poprvé se manažerka týmu Prague Lions Anna Kellnerová představila při Global Champions League i jako soutěžící. Při obou částech pátečního sportovního programu v Saint Tropez se však nakonec rozhodla startovat jen mezi jednotlivci. 
 
Při prvním startu zaznamenala na dvanáctiletém valachovi Hurricane D.D. šest trestných bodů – čtyři za jednu chybu a dva za překročení časového limitu. Čas nestihla ani napodruhé, kdy již parkur dosahoval výšky 160 centimetrů. Tentokrát zapisovala celkem devět bodů. 
 
Velmi dobře si vedl týmový kolega Anny Kellnerové Thibeau Spits na devítiletém hřebci Impress-K van´t Kattenheye Z. Ani jednou na překážkách nezaváhal, pouze při prvním startu překročil stanovený čas o 1,34 sekundy a obdržel tak dva trestné body. Později si již čas lépe ohlídal a dokončil s nulou na bodovém kontě. Pieter Devos s klisnou Jarina J chyboval dvakrát a o jedno shození navíc měl v druhém kole soutěže na zkušené klisně Toupie de la Roque. Součet 22 trestných bodů zařadil Pražské lvy deváté místo.
 

Psali jsme: Prague Lions byli v Madridu devátí, ale v týmové lize si o příčku polepšili

 
Dvě družstva postupovala do vrcholu páteční soutěže GCL bez penalizace. Tím prvním byly Cannes Stars zastoupené Katrin Eckermann a Kim Emmen. Obě si vzaly jiné koně, než měly při předešlém startu, ale výsledek předvedly téměř totožný. Dostaly tak pod tlak své soupeře Christiana Kukuka s valachem Checker 47 a Philippa Weishaupta na valachovi Coby 8. Čtyři a osm trestných bodů znamenalo propad na konečný čtvrtý řádek výsledkové listiny za třetí Stockholm Hearts, druhé Madrid in Motion a první Cannes Stars.
 
Tým složený ze samých dámských hvězd letos vyhrál již podruhé a se 117 body dál vede ligový žebříček. Deset bodů na ně ztrácí Stockholm Hearts a na třetí pozici se posunuli Madrid in Motion. Následují Doha Falcons, Valkenswaard United, Mexico Amigos, Riesenbeck International a Prague Lions, za nimiž jsou ještě Rome Gladiators, Istanbul Warriors, New york Empire, Monaco Aces, Shanghai Swans a Scandinavian Vikings, za který startuje i Češka Sára Vingrálková. Ta se představila také v Saint Tropez – na klisně Naila v´t Merelsnest dokončila první kolo se dvěma body, v druhém na valachovi Kas-Sini DC dokončila s osmibodovou zátěží. 
 
V sobotu vyvrcholí šestý mítink série Global Champions Grand Prix LGCT. Její začátek je naplánován od 17:50 hodin. Přenos je možné sledovat na GCTV, další podrobnosti zájemci najdou na webu www.gcglobalchampions.com.
 
Zdroj: tisková zpráva Czech Equestrian TeamuFANCLUB Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadia
Budoucnost našich médií je i ve Vašich rukou. Podpořte nás členstvím ve fanclubu! VÍCE ZDE...
Sociální sítě Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadia
FB Jezdci.cz FB EquiTV.cz FB Jazdci.sk
Připojte se k tematickým skupinám Jezdci.cz na sociálních sítích Facebook a WhatsApp
Skoky Facebook WhatsApp
Drezura Facebook WhatsApp
Všestrannost Facebook WhatsApp
Spřežení Facebook WhatsApp
Voltiž Facebook WhatsApp
Vytrvalost Facebook WhatsApp
Western Facebook WhatsApp
Pólo Facebook WhatsApp
Dostihy Facebook WhatsApp
Klusáci Facebook WhatsApp
Chov Facebook WhatsApp
Ostatní Facebook WhatsApp

reklama 13A

NEPŘEHLÉDNĚTE