reklama 11D


Adrenalinový páteční závěr. Mini-Maxi i Jump and Drive

 22.03.2019 23:33 | AUTOR: Kateřina Návojová

ikonka

Kdo zůstal v Královicích na Jezdeckém festivalu až do konce úvodního dne, nelitoval. Nejprve mohl vidět Petra Koželuha, jak překonává se Speedy Boyem 166 centimetrů vysoký skok, a poté se konala soutěž Jump and Drive.

reklama 12A

Sedmička jezdců se přihlásila do Mini-Maxi. Nejlepší výkon podal Petr Koželuh, který se Speedy Boyem proklouzl až do čtvrtého rozeskakování. Nakonec skočil 166 centimetrů vysokou překážku bezchybně a zaslouženě zvítězil.

Následovalo takzvané Jump and Drive, tedy soutěž spojená z parkurové dvojice a dvojspřeží. Parkurový jezdec nejprve překonal připravenou trasu parkuru a poté do boje vyrazilo dvojspřeží. Jednalo se tak o velice divácky atraktivní soutěž, která navíc byla dvoukolová.

 

Na stránky Jezdeckého festivalu se dostanete ZDEDíky EquiTV.cz můžete sledovat celý průběh Jezdeckého festivalu 2019 v Královicích u Slaného ŽIVĚ! Vysílání začíná vždy 10 až 15 minut před zahájením první soutěže dne a končí bezprostředně po dekorování závěrečné soutěže.
 

Páteční program Jezdeckého festivalu 2019 v Královicích ŽIVĚ

 

Další články z Jezdeckého festivalu


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace