reklama 11A


Jezdecký festival začal. První vítězkou se stala Perlíková

 22.03.2019 09:05 | AUTOR: Kateřina Návojová

ikonka

Skoková pony soutěž ZP otevřela letošní Jezdecký festival v Královicích u Slaného. Největší radost měla Eliška Perlíková, která se v sedle svého ponyho Juráše stala první vítězkou tohoto ročníku. V rozeskakování ujela i svým větším soupeřům.

reklama 12D

Hned první soutěž stupně Z pro pony byla hojně obsazená. Z vítězství se nakonec radovala první startující, Eliška Perlíková. S poníkem kategorie S Jurášem 33 porazila i větší poníky a mohla se v cíli radovat z první příčky. Jako jediná se vešla svým časem pod 30 vteřin, když dokončila v čase 29,18 vteřiny. Následovaly ji Adéla Dohnalová a Simmers a elitní trio uzavřela Veronika Arnoldová s Jokerem van het Rozendael Hof.

 

 

Na stránky Jezdeckého festivalu se dostanete ZDE 
Díky EquiTV.cz můžete sledovat celý průběh Jezdeckého festivalu 2019 v Královicích u Slaného ŽIVĚ! Vysílání začíná vždy 10 až 15 minut před zahájením první soutěže dne a končí bezprostředně po dekorování závěrečné soutěže.
 

Páteční program Jezdeckého festivalu 2019 v Královicích ŽIVĚ

 

Další články z Jezdeckého festivalu


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace