reklama 11C


Veselé forma drží. Soupeřům ujela o několik vteřin

 22.03.2019 16:28 | AUTOR: Kateřina Návojová

ikonka

Úspěšnou halovou sezonu prožívá Tereza Veselá, která si při Zimním jezdeckém poháru připsala nejeden úspěch. Forma ji drží i na festivalový mítink, když v soutěži L společně s Histannií HDH ujela svým soupeřům o několik vteřin.

reklama 12B

Další bezchybný a velice rychlý výkon si během letošní halové sezony připsala Tereza Veselá. S Histanií HDH v Královicích s přehledem zvítězila, když měla v cíli náskok několik vteřin. Z druhé pozice se taktéž rychlou jízdou radovala Kateřian Hanušová s Dartonim.

Dobrou formu si do Královic na Jezdecký festival přivezla také Šárka Práchenská. S klisnou Weodosia si po vítězství v předešlé soutěži ZL dojela na parkuru L pro třetí místo.

 

Na stránky Jezdeckého festivalu se dostanete ZDEDíky EquiTV.cz můžete sledovat celý průběh Jezdeckého festivalu 2019 v Královicích u Slaného ŽIVĚ! Vysílání začíná vždy 10 až 15 minut před zahájením první soutěže dne a končí bezprostředně po dekorování závěrečné soutěže.
 

Páteční program Jezdeckého festivalu 2019 v Královicích ŽIVĚ

 

Další články z Jezdeckého festivalu


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace