reklama 11A


Štětina si zkomplikoval průběh soutěže. A přesto vyhrál

 22.03.2019 18:33 | AUTOR: Kateřina Návojová

ikonka

Před hlavní skokovou soutěží pátečního dne se konal parkur stupně S, v němž se nejlepší výsledek neustále zlepšoval. Jan Štětina sahal po vítězství s Benitem-S, o něj se ale připravil chybou na posledním skoku. Vše následně napravil s Celanem-S.

reklama 12C

 Jan Štětina jako jediný dokončil připravenou trasu parkuru v čase pod 52 vteřin. S Benitem-S však chyboval na posledním skoku, čímž se připravil o vítězství s tímto koněm. Jezdec však v soutěži sedlal tři své svěřence, a právě v sedle třetího se mu nakonec podařilo předvést nejlepší výkon.

S Celanem S nechyboval a v soutěži hodnocené na čas mu výsledek 52,19 vteřiny vynesl vítězství. Na druhé místo tak odsunul Terezu Veselou s Donjou HDH. Třetí pozici získala Darina Hochmanová s Chicquitou-LS.

 

Na stránky Jezdeckého festivalu se dostanete ZDEDíky EquiTV.cz můžete sledovat celý průběh Jezdeckého festivalu 2019 v Královicích u Slaného ŽIVĚ! Vysílání začíná vždy 10 až 15 minut před zahájením první soutěže dne a končí bezprostředně po dekorování závěrečné soutěže.
 

Páteční program Jezdeckého festivalu 2019 v Královicích ŽIVĚ

 

Další články z Jezdeckého festivalu


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace