reklama 11C


Úspěšná Vanesa Humeni. S poníky brala první i třetí místo

 22.03.2019 11:30 | AUTOR: Kateřina Návojová

ikonka

Výbornou formu si do Královic u Slaného přivezla na Jezdecký festival Vanesa Humeni. Nejlepší výkon v druhé páteční pony skokové soutěži předvedla s Dolores Evitou, v sedle Vanesy 8 navíc skončila na třetí pozici.

reklama 12D

Celkem 22 dvojic se dostalo v soutěži stupně ZLP do návazného rozeskakování. Z toho šestnáct dvojic zapsalo i napodruhé nulu na konto. O více jak půl vteřiny nejrychlejší jízdu předvedla Vanesa Humeni s Dolores Ewitou, když se do cíle dostala v čase 18,72 vteřiny. Se svým druhým poníkem Vanesou 8 zajela přesně o vteřinu pomalejší jízdu, což pro ni znamenalo třetí místo.

Na druhé místo se dostala Karolína Lorencová s Benem 8, která jako jedna z mála jezdkyň v rozeskakování zariskovala a výrazně zkrátila jeden z nájezdů.

 

Na stránky Jezdeckého festivalu se dostanete ZDEDíky EquiTV.cz můžete sledovat celý průběh Jezdeckého festivalu 2019 v Královicích u Slaného ŽIVĚ! Vysílání začíná vždy 10 až 15 minut před zahájením první soutěže dne a končí bezprostředně po dekorování závěrečné soutěže.
 

Páteční program Jezdeckého festivalu 2019 v Královicích ŽIVĚ

 

Další články z Jezdeckého festivalu


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace