reklama 11A


Radost Práchenské. Stala se další držitelkou festivalové medaile

 22.03.2019 15:12 | AUTOR: Kateřina Návojová

ikonka

Při Jezdeckém festivalu získá vítěz každé dílčí soutěže i medaili. Tu si na krk za výkon v páteční skokové soutěži ZL pověsila Šárka Práchenská. Na parkuru s návazným rozeskakováním předvedla nejlepší jízdu s Weodosií.

reklama 12D

Poměrně málo bezchybných výkonů v obou částech parkuru bylo k vidění v soutěži stupně ZL. S překážkami 110 centimetrů vysokými si v základním kole i rozeskakování poradily bezchybně pouze tři dvojice.

Nejrychlejší z této elitní trojice byla Šárka Práchenská s Weodosií. O pouhé čtyři setiny sekundy pomalejší jízdu ukázala Markéta Miková, která tak s Personou Gratou obsadila druhou pozici. Elitní trio uzavřela Rebeka Řeháková s Liberty-T.

 

Na stránky Jezdeckého festivalu se dostanete ZDEDíky EquiTV.cz můžete sledovat celý průběh Jezdeckého festivalu 2019 v Královicích u Slaného ŽIVĚ! Vysílání začíná vždy 10 až 15 minut před zahájením první soutěže dne a končí bezprostředně po dekorování závěrečné soutěže.
 

Páteční program Jezdeckého festivalu 2019 v Královicích ŽIVĚ

 

Další články z Jezdeckého festivalu


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace