NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11D

reklama

Oboustranné jednání SCHČT o vzájemné dohodě

 08.07.2016 10:32 | AUTOR

Ve čtvrtek 7. července proběhlo ve Velkém Rybníku jednání zástupců bývalého předsednictva Svazu chovatelů českého teplokrevníka se zástupci nového předsednictva. Jediným tématem schůzky bylo řešení současné situace ve SCHČT. A jaké jsou závěry?...

reklama 12D

 
Jednání se účastnili: M. Perníček, F. Srnec, M. Kubištová, J. Kincl, Ing. B. Králová, K. Růžička, F. Srnec, MVDr. J. Lysák, V. Boušková, MVDr. Vítů, Ing. Kreidlová, Z. Hrnčíř, Ing. J. Malý, J. Chýle.
 
Po vzájemné diskusi všech zúčastněných M. Perníček navrhl tři způsoby řešení situace:
1) svolat konferenci, kde bude zároveň probíhat územní schůze s možností volby jak volených tak automatických delegátů. Po této volbě bude probíhat celostátní konference. Automatičtí delegáti jednotlivých oblastí budou akceptováni k datu oblastních schůzí a budou mít rovněž právo volit na schůzi před konferencí i na samotné konferenci. Kandidáti do předsednictva vzešli již z oblastních schůzí.
2) svolání mimořádné valné hromadysvolání členské základny
3) nechat věc na dořešení soudutato varianta je shodně považována za nejhorší a nejkrajnější.
 
Po poradě MVDr. Vítů s p. Kreidlovou, Z. Hrnčířem, J. Malým, J. Chýlem ve vedlejší místnosti bylo sděleno následující stanovisko. - Do deseti dnů se MVDr. Vítů, Ing. Kreidlová, Z. Hrnčíř, J. Malý, J. Chýle po poradě s právním zástupcem a ostatními členy vyjádří k možným navrženým variantám a řešení situace. Stanovisko bude sděleno písemně na sekretariát svazu.
 
MVDr. Vítů potvrdil, že byl podán návrh k soudu na zapsání do obchodního rejstříku. Byl předložen zápis a prezenční listina z konference v Humpolci, kde bylo zjištěno, že se na prezenční listině nachází jména nezvolených delegátů. MVDr. Vítů, Ing. Kreidlová, J. Malý, J. Chýle s tímto nesouhlasí.
 
Všichni zúčastnění se shodli, že nebude poškozena členská základna svazu, hospodaření svazu a dotační politika. Dále bylo jednomyslně schváleno, že garanti oblastí zvolení na oblastních schůzích jsou platní a obdrží seznam členů, po jeho dopracování, aktualizaci a transformaci do programu excel. Předběžně v termínu do konce července.
 


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace