Náročná Diamond Tour při CSI v Olomouci pro Pucka

V Olomouci se při CSI závodilo při pátečním dnu 23. června již i v nejnáročnější Diamond Tour, což byla zároveň první kvalifikace do nedělní Grand Prix. S parkurem 145 centimetrů vysokým si nejlépe poradila rakouská dvojice Gerfried Puck a Bionda 3…
23.06.2017 18:06  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

I soutěž Diamond Tour byla během pátečního dne hodnocena na čas. Celkem dvaadvacet dvojic dokončilo bezchybně, a tak mezi nimi rozhodoval čas. Elitní čtveřice se svým výsledkem dostala pod jednu minutu. O téměř vteřinu nejrychlejší byl rakouský zástupce Gerfried Puck, který s koněm Bionda 3 zaslouženě radoval z vítězství.

Druhé místo získala švédská dvojice Alexandra Eriksson a Liss Royal. O další zhruba vteřinu pomalejší výkon stačil německému jezdci Andreasu Brennerovi s koněm Trebox Acorada na třetí místo.

Startovní i výsledkové listiny naleznete v záznamu závodů, viz odkaz níže. Na stránky pořadatele se dostanete ZDE, kde je mj. odkaz na on-line přenos!