reklama 11A

reklama

Boyd Exell potřetí v řadě vítězem WEG v čtyřspřeží

 24.09.2018 10:00 | AUTOR

ikonka

Fenomenální australský reprezentant v čtyřspřeží Boyd Exell přidal do své bohaté sbírky další trofej. Potřetí v řadě vyhrál Světové jezdecké hry. Zlato má již z roku 2010 z Kentucky a z roku 2014 z Francie. Jiří Nesvačil junior dojel osmnáctý.

reklama 12B
Boyd Exell se raduje z třetího zlata v individuální soutěži WEG v kariéře. Foto: FEI / Liz Gregg
 
V neděli 23. září vyvrcholila v Tryonu soutěž čtyřspřeží. Pro třetí zlato z WEG v řadě si dojel Boyd Exell z Austrálie, a to navzdory tomu, že domácí publikum mohutně povzbuzovalo Chestera Webera (USA). Ten nakonec získal stříbro a třetí místo obsadil Belgičan Edouard Simonet. Český jezdec Jiří Nesvačil junior skončil osmnáctý.
 
Týmové hodnocení vyneslo nejvyšší příčku americkému celku ve složení Chester Weber, James Fairclough a Misdee Wrigley-Miller. Druhé místo brali Nizozemci Bram Chardon, IJsbrand Chardon a Koos de Ronde a pro třetí místo si dojeli Glenn Geerts, Dries Degrieck a Edouard Simonet z Belgie.
 

Kompletní výsledky najdete v tomto odkazu  reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace