reklama 11A

reklama

Jiří Nesvačil junior zahájil WEG Tryon v drezuře

 21.09.2018 19:57 | AUTOR

ikonka

V pátek 21. září zahájila svůj boj v rámci Světových jezdeckých her v Tryonu spřežení. Ve startovní listině nechybí díky Jiřímu Nesvačilovi mladšímu vlajka České republiky. Během úvodního dne čekala na soutěžící drezurní zkouška…

reklama 12D

Celkem devatenáct čtyřspřeží bojuje o přední příčky v rámci Světových jezdeckých her v Tryonu. První část má za sebou také Jiří Nesvačil mladší.

V rámci pátečního programu čekala na spřežení drezurní zkouška, kde Jiří Nesvačil počítal celkem 62.95 trestných bodů. Tento výsledek stačil českému čtyřspřeží na 18. místo.

Hned v úvodu se ujal vedení Australan Boyd Exell před Američanem Chesterem Weberem a reprezentantem Nizozemska Iljsbrandem Chardonem.

Domácímu publiku udělal radost tým startující v amerických barvách, který se ve složení James Fairclough, Misdee Wrigley-Miller a Chester Weber postavil do vedení soutěže družstev.

Výsledkové listiny najdete POD TÍMTO ODKAZEMreklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace