NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Vingrálková úspěšná v Gorla Minore. Skončila třetí mezi mladými koňmi

 13.05.2021 18:26 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

Ve čtvrtek 13. května bylo zahájeno CSI v italské Gorla Minore, kam vycestovala se svými koňmi Sára Vingrálková. Úvodní den se jí vydařil v sedle sedmiletého koně Joyride, s nímž skončila třetí. Nechybovala ani v soutěži do 145 centimetrů.

reklama 12C
Do italské Gorla Minore na CSI4*/1*/YH se vydala reprezentovat Českou republiku Sára Vingrálková. Čtvrteční starty v soutěži pro sedmileté koně jí vyšly skvěle. Bezchybná byla s koněm Joyride a čas v tomto případě stačil na třetí místo. O něco pomalejší byla v sedle klisny Olympia van de Sint-Amandshoev, s níž však také nechybovala a brala místo šestnácté. 
 
Sára Vingrálková nastoupila už ve čtvrtek také do hlavní soutěže s výškou překážek do 145 centimetrů. Ani tentokrát nepřišlo zaváhání a do cíle parkuru dojela bez trestného bodu s koněm Mayo van de Herkkant. 
 

Kompletní výsledky naleznete ZDE

 
Ilustrační foto Jezdci.cz 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace