NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

V Olivě pokračuje jarní MET. Nechybí tam opět čeští i slovenští jezdci

 29.01.2021 10:00 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Třetí týden Spring Mediterranean Equestrian Tour 2021 ve španělské Olivě je v plném proudu. Ve čtvrtek 28. ledna se dařilo Bronislavovi Chudybovi s Claronem v soutěži do 130 centimetrů. V kvalifikaci do Grand Prix Slováci i Češi chybovali.

reklama 12D
 
Z českých a slovenských reprezentantů se ve čtvrtek 28. ledna ve španělské Olivě dařilo Bronislavu Chudybovi s Claronem, který obsadil ve stotřicítce 6. místo. Třináctý byl v této soutěži Radovan Šillo v sedle Leonarda Van´t Heike. Na parkuru o pět centimetrů nižším pro změnu Šillo bodoval s klisnou Heurese Nouvell WH, s níž dokončil jedenáctý. 
 
Ve stočtyřicítce Šillo s Emyrem Zoetendaele Z i Chudyba s Mjanghoj´s Constantin Z chybovali v druhé fázi a skončili na 41. a 43. místě. Anna Kellnerová s Catch Me If You Can Old zapsala chybu již v první fázi. 
 
Jedno shození zaznamenala česká reprezentantka také v kvalifikaci do Grand Prix na úrovni 145 centimetrů, kdy si zapsala navíc jeden bod za čas. O bod více měla Slovenka Dominika Gaalová na hřebci Largo van de Molenhoek. Bronislav Chudyba s Listonem Achterhoek inkasoval 8 trestných bodů.
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Foto archiv Bronislava Chudyby / 1clicphoto
 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace