POZOR! Ve středu 20.10. ve 20:10 přijde EQUINET s velkou novinkou
reklama 11B

reklama

Úvodní CSIYH-5y v Olomouci pro Belgičanku Vanhauter. Veselovská druhá

 26.08.2020 12:16 | AUTOR |
FOTOGALERIE

ikonka

Předposlední startující Laurence Vanhauter s pětiletou klisnou Praline SK rozhodla o tom, že bude areálem ESC Olomouc místo české hymny znít ta belgická. Na parkuru do 115 cm porazila do té doby vedoucí Kateřinu Veselovskou o více než 2 sekundy.

reklama 12D

 
Na pětileté koně čekal při CSIYH parkur 115 centimetrů vysoký. Nejrychlejší jízdu za 65,58 vteřiny předvedla Laurence Vanhauter s klisnou Praline SK. Odsunula tak na konečné druhé místo českou reprezentantku Kateřinu Veselovskou. Ta s hřebcem Carnelian dokončila soutěž v čase 68,29 vteřiny. 
 
Na třetí místo dosáhl za svůj výkon slovenský zástupce Samuel Matějka. S hřebcem Chaccato Do It GF absolvoval trasu parkuru v čase 70,32 vteřiny. 
 
Z českých jezdců se ještě na páté místo probojoval Marek Klus s hřebcem Tamarack. Šestý pak byl Rudolf Doležal s koněm Pikachu de Painblanc.
 
Startovní a výsledkové listiny naleznete na webu pořadatele s adresou www.csiolomouc.cz. Sledujte také během všech pěti dnů on-line přenos!
 
Foto Kateřina Návojová
 
 
 
 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace