NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Úvod GC v St. Tropez s českou hymnou. Anna Marie Vítek první vítězkou

 27.05.2021 11:18 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Hned po první soutěži třídenního mítinku Global Champions v Saint Tropez zněla arénou u legendární pláže Pampelonne česká hymna. Postarala se o to Anna Marie Vítek s klisnou Mama Mia Picobelo Z, která nenašla přemožitele v Prix GCTV.

reklama 12D
 
Dvoufázovou soutěž s překážkami vysokými 110/115 centimetrů překonala Anna Marie Vítek s Mama Miou Picobello Z bez penalizace v čase 27,90 sekundy. Nikdo další z bezchybných pod 28 vteřin nedokončil, a tak česká dvojice zajistila hned v úvodu Global Champions v Saint Tropez českou hymnu. 
 
Mezi umístěnými nechyběla ani Kristýna Vítek, jež v sedle Kamireze van Orchid´s dojela sedmá se ztrátou necelých dvou sekund na její sestru. Celkem v soutěži odstartovalo 23 dvojic. 
 
Obě sestry Vítkovy nechyběly ani v následující druhé soutěži s výškou překážek 125/130 centimetrů. Kristýna s MTF Starpower byla osmá, Anna Marie s Chacco´s Amke devátá. 
 
Foto: se souhlasem Anny Marie Vítek


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace